Producenci
Kontakt

MAGIK TRADE Sp. z o.o.

Praska Giełda Spożywcza

ul. Piłsudskiego 180

Hala C 9 lok. 16

00-695 Warszawa

tel.: 603-551-770

e-mail: biuro@mycoffee.pl

NIP: 5242816989

O firmie

 

O nas

 Od maja 2017 Firma MAGIK Trade przejeła sprzedaż detaliczną stacjonarną oraz internetową od spółki Polkond co ma ułatwić kontakt oraz przyspieszyć obsługę klienta detalicznego i szybciej dostarczać zamówiony towar po przez internet i stronę www.mycoffee.pl

W 2012 r. rozpoczęliśmy import bezpośrednio od producentów z Włoch prawdopodobnie najlepsze na świecie kawy z palarni takich jak Lavazza, Pellini, Vergniano, Gimoka, Illy. W naszej ofercie znajdują się tylko świeże produkty. Co dwa tygodnie jeździmy do Włoch, dlatego kupiona u nas kawa jest świeżo palona i posiada nie powtarzalny aromat i smak.
Dostawy są realizowane codziennie, jeżeli otrzymamy wpłatę do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia lub dostarczamy na terenie Warszawy w następnym dniu roboczym.

W roku 2014 firma rozszerzyła swój asortyment i rozpoczęła sprzedaż znanych na Polskim rynku marek kaw takich jak Jacobs, Tchibo, Nescafe, oraz zajeliśmy się sprzedażą herbaty Lipton, Kandy's oraz Fruit Garden.

Ważnym wydarzeniem w 2014 roku było wprowadzenie własnej marki kawy MyCoffee, która obecnie ma 3 rodzaje świeżo palonych ziaren tj.: Brazylia Santos, Indie Plantation AA,  Etiopia Djimmah.

Swoją działalność cały czas modyfikujemy, by w jak najlepszy sposób dopasować się do zmieniających się warunków rynkowych.

W swojej ofercie mamy kompleksowe zaopatrzenie biur, sprzedaż i wynajem ekspresów do kawy, serwis, sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Chcemy, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni kompleksowej obsługi oraz towaru.

Biuro Handlowe i Magazyn

Praska Giełda Spożywcza

ul.  Piłsudskiego 180 Hala C9 lok. 16

05-091 Ząbki

tel. 603-551-770

e-mail biuro@mycoffee.pl

Z poważaniem:

Zarząd spółki MAGIK Trade

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl